II advent

Metsarahvas valmistub juba hoolega jõuluvana tulekuks. Jänesed on kuuse ära ehtinud ja uurivad ka laste käest, kas neil juba kodus kuused toas. Huntidel on ikka kõhud tühjad ja nemad mõtlevad juba jõulutoitudele ning uurivad ka lastelt, mis jõulutoidud neile maitsevad. Rebane aga ootab, et päkapikk teda igal hommikul üllataks ja midagi sussi sisse poetaks nii nagu lastelegi. Karu aga otsustas talveune vahele jätta, sest ta tahab ka jõuluvana näha. Päkapikk on usinasti piilumas käinud ja kõik vaatlusandmed lubab ta saata jõuluvanale. Lisaks saadab ta ka kirja, et karu ei maga ja ootab jõuluvana külaskäiku. Päkapikk räägib lastele II advendist ja süütab kaks küünalt.

Aitäh õpetajatele vahva etenduse eest! Täname muusikaõpetajat Domicelet ja liikumisõpetajat Tiiat, kes meid juhendasid! Ilusat II adventi! Oodata on jäänud veel kaks nädalat!

Seonduvad postitused

NÕIATRALLNÕIATRALL

Väike nõid on alles sada kakskümmend seitse aastat vana ja suured nõiad ei võta teda veel sugugi tõsiselt ega taha teda mäel toimuvale peole lasta. Väike nõid aga ei jäta