NÕIATRALL

Väike nõid on alles sada kakskümmend seitse aastat vana ja suured nõiad ei võta teda veel sugugi tõsiselt ega taha teda mäel toimuvale peole lasta. Väike nõid aga ei jäta jonni ja hiilib ikkagi mäele ning suured nõiad otsustavad ta eksamitele saata. Koos lastega hakkab väike nõid liikuma erinevates eksamikeskustes: ta peab luuaga lendama, nõiasuppi keetma, ämblikuvõrgust läbi pugema, nii, et ämblikuid ülesse ei aja, korjama lõkke materjali ja süütama lõkke. Väike nõid sai sellega hakkama ja nüüd võis ta koos teiste nõidadega peol tantsida. Täna said kõik lapsed riietuda nõidadeks ning koos väikese nõiaga läbida eksami. Peale nõiatralli toimus piknik ja lapsed sõid lõunasööki õues.

Täname õpetajaid Merlet, Sirjet, Tiiat, Domicelet ja õppejuhti Sirilit ning kõiki vahvaid suuri ja väikeseid nõidasid vahva päeva eest! Rohkem pilte meie tänasest nõiatrallist näevad lapsevanemad eliisi galeriist. Esmaspäeval on lasteaed suletud! Ilusaid kevadpühi!

Seonduvad postitused

AASTATEGIJAD 2023AASTATEGIJAD 2023

PARIM RÜHMA MEESKOND: 9. RÜHM HELI KALM, TERLE OJALA JA HELI SÄRKINEN AASTA LASTEAIAÕPETAJA: RIIKA KIMM, AASTA ÕPETAJA ABI: ANGELA LIBLIK AASTA TEGIJA MUU PERSONAAL: NIINA BESRODNAJA PALJU ÕNNE MEIE