Südamlikud tänud meie armsatele lasteaia töötajatele imelise kevadkontserdi eest! Lapsed särasid laval ja me kõik nautisime seda kaunist õhtut väga. Täname südamest meie liikumisõpetajat Tiiat ning muusikaõpetajaid Domicelet ja Marjet
Südamlikud tänud meie armsatele lasteaia töötajatele imelise kevadkontserdi eest! Lapsed särasid laval ja me kõik nautisime seda kaunist õhtut väga. Täname südamest meie liikumisõpetajat Tiiat ning muusikaõpetajaid Domicelet ja Marjet