Sõber Karude saabumine Ülase rühma

21. septembri hommikul olid Ülase rühma lapsed parasjagu mänguhoos, kui oh imet – uksest astus sisse üks suur lillat värvi karu koos suure korviga. Lapsed jätsid kohe oma mängu pooleli ning jäid vaatama ja kuulama seda huvitavat tegelast, kes neile ootamatult külla oli tulnud.

Karu kutsus lapsed enda juurde istuma ning tutvustas end kui Sõber Karu. Ta jagas igale lapsele enda isikliku väikese Sõber Karu ja ütles, et hakkab neil edaspidigi külas käima. Sõber Karu rääkis lastele, et Ülase rühmas hakkavad toimuma karude koosolekud ning tutvustas, mida seal tegema hakatakse. Üheskoos kuulati ka mõmmi laulu telelavastusest „Mõmmi ja aabits“. Lapsed said muuhulgas teada, mis asi on massaaž ja said proovida selle tegemist rühmakaaslastele. Ülase rühma lapsed olid väga rõõmsad oma uute pisikeste sõprade üle.

Selleks, et iga laps oma karukese ära tunneks, viidi õhtul karud koju, et koos emme-issiga panna oma karule riided selga. Õige pea toovad lapsed oma karud tagasi rühma. Väikesed karud tulevad lastega kaasa igale laste koosolekule ning karuke on alati lapse jaoks olemas kui sõber, lohutaja, julgustaja jne. Karud saavad endale varsti ka armsa kodukese, mille lubasid meisterdada laste tublid vanemad.

Ülaste rühma õpetaja Kätlin Beilmann

Seonduvad postitused

SügislaatSügislaat

Eile toimus lasteaias sügislaat. Aitäh kõigile õpetajatele ja lapsevanematele aktiivse osavõtu eest! Rohkem pilte näevad lapsevanemad eliisi galeriist.

Hiirekese piparkoogidHiirekese piparkoogid

Kolmekunigapäeval kogunesime saali vaatama 8. rühma etendust “Hiirekese piparkoogid”. Lugu rääkis hiirekesest, kes tahtis küpsetada piparkooke aga tal ei olnud jahu. Päkapikk soovitas tal teha nii nagu inimesed teevad: panevad