Ülaste rühma külastus Jõgeva Linna Noortekeskusesse

Neljapäeval, 7.aprillil käis Ülaste rühm Jõgeva Linna Noortekeskuses. Meid võttis vastu noorsootöötaja Marju Saviauk. Marju rääkis lastele, et noortekeskusesse saavad lapsed tulla pärast kooli toredasti aega veetma. Seal saab mängida erinevaid mänge, joonistada, arvutis aega veeta või niisama sõpradega lobiseda. Kui vaja, siis aidatakse ka õppida. Igal nädalal toimub noortekeskuses meisterdamine.

Lapsed olid väga põnevil ning hakkasid kohe mängima. Kõige rohkem elevust pakkusid õhuhoki, lauajalgpall ja piljard, aga ehitati ka legodega, joonistati pilte ning mängiti erinevaid lauamänge. Tegevust jätkus tõesti igaühele. Kui jõudis kätte tagasiliikumise aeg, siis oleks tahtnud kõik veel sinna jääda ning paluti, et järgmisel päeval tagasi läheksime. Marju pakkus välja, et võiksime veel enne suve külla minna ning siis ehk teha lastega mõni õpituba või minna õue midagi toredat tegema. Õpetajale meeldis see mõte väga. Jääme ootama ilusaid kevadilmasid.

Õpetaja Sirili Lõoke

Seonduvad postitused