Neljapäeval, 7.aprillil käis Ülaste rühm Jõgeva Linna Noortekeskuses. Meid võttis vastu noorsootöötaja Marju Saviauk. Marju rääkis lastele, et noortekeskusesse saavad lapsed tulla pärast kooli toredasti aega veetma. Seal saab mängida
Neljapäeval, 7.aprillil käis Ülaste rühm Jõgeva Linna Noortekeskuses. Meid võttis vastu noorsootöötaja Marju Saviauk. Marju rääkis lastele, et noortekeskusesse saavad lapsed tulla pärast kooli toredasti aega veetma. Seal saab mängida